Mesiáš

Jaká bude volební účast až se zavedou politické volby přes internet?

Prezident mediálně oznámil že bude podporovat zavedení voleb přes internet, je třeba škrtat zbytečné náklady na klasické volby

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Ametyst

Jiná odpověď

Tomu říkám šetřit na nejnesmyslnějším místě. Prezident je zřejmě pirát, který nenávidí důchodce, ani cikoliv konzervativního.

zahar.edyn

Jiná odpověď

K volbám nechodím jelikož si jako volič nemůžu ověřit zda byl můj hlas správně započítán, takže pro mě se nic nemění. A komentovat toho prezidenta z úleku snad nemá ani cenu – chce budovat silnou armádu, zachraňovat Ukrajinu a přitom nemá v kase ani love na důchody 😄

Drap

Jiná odpověď

Učast bude zhruba stejná jako je dnes. Kdo chce volit bude, kdo nechce, z jakýkoli důvodů, volit nebude. Co se ale změní, tak je ten fakt, že se bude moct z volebními výsledky podstatně lépe a snáze manipulovat Obyčejní lidé nebudou mít ve skutečnosti téměř žádnou možnost volby sledovat a ovlivnit. Nezbyde nic jiného, než náhled mocných a médií.

led

Jiná odpověď

Volebná účasť sa nezmení, ostane rovnaká ako v predchádzajúcich voľbách. Bez ohľadu na množstvo účastníkov zvýši sa možnosť zneužitia volebných hlasov.
PS.
nie každý má možnosť použiť počítač, mobil a ešte je veľa voličov, ktorí neovládajú ani základnú prácu s počítačom.
Ozaj, čo je to počítač?… Ako vie 100 ročný starček, aj on je právoplatný volič!, že klávesa „Y“… kde sa vlastne nachádza (hore, alebo dole)? Stačí málo s minimálnymi nákladmi a je z toho odpad do kontajneru. A z voličov sa stanú len diváci.

Kešař

80 %

Myslím, že se % bude šplhat někam sem. Ptal jsi se na účast, takže svůj názor, zda je tento systém voleb pro mě přijatelný, si nechám pro sebe.

Ametyst

Jak chceš přezkoumat volební účast, když vnuk odkopne babičku nebo rodiče od počítače, a zvolí jejich jménem?