blbost

Jak zjistit, jak se jmenuje kluk, kterého neznám?

Dobrý večer, chtěla bych poprosit o radu. Moje kamarádka dnes odpoledne viděla v autobuse nějakého kluka a moc se jí líbil. Bohužel se styděla a nezeptala se ho na jméno ani kontakt. Nevíte jak by ho mohla najít. Vím že je to asi nemožné, ale ona je strašně zoufalá a moc jí to mrzí. Já jí chci moc pomoc, ale nevím jak. Nemá někdo nějakou radu? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpovědi
Edison

Ne. Pokud se ho nezeptala, nelze, než doufat, že se ukáže zase.

zjentek

Městská policie → kamerový systém. Ale musíte si vymyslet nějaký DOBRÝ příběh, aby strážníci vůbec spolupracovali. (;

DoTazatel

Může tak leda zkusit jet zítra ve stejnou dobu a doufat, že zase pojede (nebo do té doby pořád takto jezdit dokud ho nepotká :'D ).

Příjde na městě/vesnici, kde nastupoval, vystupoval, zda v některém z nich bydlí a zda ona bydlí blízko (nebo jen projížděla) – třeba se znova potkají (lepší je zapomenout, stejně je to jen mžík není to ani letmá známost ani známost od vidění – viděli se jednou, chvíli. Mužů je na světě, stejně jako žen… plno ryb v rybníku).
Ale takhle to jde jen těžko říct – každopádně jméno se takto nijak nedoví. Není jak.

Hufnágl

Pro jedno kvítí slunce nesvítí.

kosmason

Jednou v létě nějaká holka vylepila v jedné stanici metra na sloupy takový inzerát kde hledala kluka, kterého potkala v metru – nevím, jak to nakonec dopadlo – ale bylo to fakt moc hezky až dojemně napsané – lidé to četli, fotili, usmívali se, psali ji SMSky, že ho určitě najde a dodnes si pamatuji na takovou zvláštní věc, že když potom přijelo metro a já do něj nastoupil, tak se zavřely dveře a začala mi hrát do sluchátek písnička „Savage Garden – I Knew I Loved You“

Petula00

Ať ho kámoška prostě osloví nějakým jménem.Zřejmě se netrefí a on sám řekne svoje jméno.Snad.není se čeho bát.To sou dnes děvčata která se bojí zeptat?
Za našich mladých let…

Edison

A proč ho oslovovat „nějakým“ jménem? Nestačí říct teba „Ahoj, já jsem…, a ty?“ Nebude vypadat jak trupka…