zacatecnikit

Jak vyřeším problémy s OS na svém notebooku?

Dobrý den,
1)dám notebook do režimu spánku, a když zapnu lampičku, kterou mám hned vedle notebooku, tak se z ničeho nic notebook zapne z režimu spánku. Nevíte, čím to je a jak tohle zastavit?

2)když zapnu notebook, tak se po spuštění windows 10, mi nabízí: vyberte operační sytém, windows 10 nebo windows 7. Nevíte, jak nastavit aby se po spuštění systému windows načetl rovnou windows 10?

Model notebooku: Asus K52JE(upgradován na windows 10)

Předem děkuji za odpovědi.

jak vyřeším problémy s OS na mém notebooku?

Odpovědi
RealFoxy

Váš notebook má dva operační systémy na jednom disku, je třeba smazat složku s windows 7. Buďte opatrní.

anonym

Osobně bych to viděl hned na dva potenciální zdroje problémů, nejen tedy windows 7 ale i windows 10, oba bych poslal do křemíkového nebe a instaloval místo nich toto https://www.u­buntu.cz/ , už jen z bezpečnostních důvodů, není třeba se trápit s antivirem a také proto, že je součástí tohoto OS prakticky veškerý potřebný software zdarma a bez pravidelných plateb (včetně office balíku, multimediálních přehrávačů, střižen, 3d editorů, cad editorů, herní platformy steam, internetových prohlížečů atd. atd.) … ale je to můj pocit.