Rokio

Jak velkou mám šanci aktuálně po smrti dostat se do nebeského království?

Kdybych skončil v nebi, dál bych psal filipiky proti křesťanství na Odpovědi.cz, ale tentokrát v ráji. Doufám, že mi Bůh zajistí rohovou kancelář a budu mít andělského sekretáře.

Nakonec bych tam sprovodil ze světa Ježíše Krista a sám bych se stal Bohem.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Spíše máš šanci mít rohovou postel někde u okna, ale v blázinci.

Další odpovědi
davidstar

Obecně platí, že člověk by měl dodržovat ta pravidla, která vyplývají z jeho společenské kasty. Do té se narodí na základě své minulé karmy, ta určuje i jeho povolání a budoucí partnery. Hodně štěstí

Drap

Tady vše nevíme. Musíš se zeptat na hoře.

Kelt

Určité věci by neměl člověk říkat ani ze srandy a tady je to rouhání. Navíc na jedné straně se chválíš, co neumíš a na druhé straně se tomu vysmíváš. Zákon lomu a odrazu platí nejen v optice, ale i tady. Co dáš, to dostaneš.

Roman71

Co si kdo zaseje, to si sklidí..
Mimochodem, s takovýmto přístupem, respektive záměrem, není možné se dostat kamkoliv „výše“, leda skončit tady na zemi. S plánem uchvátit Boží trůn neuspěl ani padlý anděl, natož pozemský člověk. Šance na úspěch jsou tedy nulové.

Rokio

Drap: Ne na hoře, ale nahoře.