dust8

Jak v Chromu nastavit, aby se po čase samo automaticky nepozastavilo video na Youtube?

Pak to hodí hlášku něco jako: Video bylo pozastaveno. Chcete pokračovat v přehrávání? Ano/Ne.

Odpovědi
Cenobita

Obávám se, že to není věc Google Chrome, ale otázka přímo Youtube.com, zkus prozkoumat jeho nastavení, sám nevím jestli to jde ovlivnit.

Tak jsem prozkoumal nastavení Youtube a žádný parametr, který by ovlivňoval přerušení jsem nenašel. Ovšem to neznamená, že je to zcela neřešitelné.

V každém případě doporučuji instalovat AdBlock nebo AdBlockPlus, který odstraní reklamy z videa a video pojede v kuse bez reklam.

anonym

Řeší to aplikace, ta by to měla přehrát bez pozastavení.

anonym

přesně jak píše Cenobita, to pozastavování nedělá chrome ale youtube. A dělá to samozřejmě proto aby zastavil přehrávání videa u těch lidí, kteří ho nechali omylem bežet a dávno už nesedí u počítače, snaží se tak omezovat zbytečnou zátěž na vlastních serverech. Pokud chceš video přehrávat nepřerušovaně, pak si jej asi budeš muset stáhnout rovnou do počítače, tam ti přehrávání nikdo ukončovat nebude.