Savier

Jak utišit hlučnou sousedku?

Pořád dupe jako slon. Už jsem čtyřikrát za měsíc bouchal na topení a nejspíš dělá že mě neslyší. Jsem bezradný. Ona bydlí sama a mám trému na ní jít zaklepat. Bouchal jsem železnou palicí do stoupaček a nezabralo to, jak už jsem psal…

Nejlepší odpověď
elkon

Když si s ní slušně popovídáš, neuděláš chybu.

Další odpovědi
cappuccino

Pokud bydlis v panelaku, tak s tim asi nic neudelas. Mozna ji muzes pozadat, aby si koupila koberec, ktery by ty kroky ztisil.
Ale bouchanim na topeni se jeste nikdy nic nevyresilo!!

Tonda Káňa

A to s těmi hlučnými souložícími sousedy jsi už vyřešil?

Jak jsem psal minule: prostě tam zajdi a řekni jí svůj názor. Pokud přesto nepřestane, můžeš to řešit na obecním úřadě ve věci sousedských sporů…

plebs

Dupání je jako skákání, dupání je projevem nespokojenosti může být žárlivé anebo signál že se cítí ohrožena. Také je to varování před nebezpečím alespoň u králíků.
Také záleží jaké je to pohlaví může se během krátké doby změnit.

aliendrone

Sakra chlape, to už ta dnešní mládež je úplně bez invence? 😮
Kdysi bych doporučil MON 50, ale s ohledem na změnu politické orientace bude vhodnější https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Claymore_(mi­na)# 😉 😁

Kua POLITICKY mysli a přežiješ! 😉 😛

Dochy

Bouchat na topení je blbost. Nesměrově tím plašíš všechny sousedy. Domluv se s ní, třeba začala použíávat nevhodnou obuv, nebo vyhodila koberec, nebo něco takového…

Oskarsson

Sex

Savier

aliendrone: 😁😁😁😂👌

Savier

Tonda Káňa: No, věc se má tak, že už mi to přestalo vadit. Ale tohle už tolerovat fakt NEBUDU. Možná zkusím ještě fakt pořádně zabouchat na stoupačky. Když to nepomůže, tak tam tedy asi budu muset zajít 😞 No je mi to trochu blbé, snad se neurazí, když řeknu že dupe. Pro ženu to může být urážka. Jasně, kdyby poustěla nahlas hudbu, stěhovala nábytek nebo tak něco. Ale prostě přijít tam a říct „Moc dupete“. Může na mě nechápavě začít zírat. Děkuji

Tonda Káňa

Jžs, kašli na to a prostě tam zajdi ještě DNES s řekni jí to SLUŠNĚ do očí – něco ve stylu „Dobrý večer, nezlobte se, že obtěžuji, ale již delší dobu mě velmi ruší, že nade mnou příliš dupete. Nemůžete se pokusit být tišší?“.

Co to udělá? Maximálně před tebou zavře dopáleně dveře. No a co, tak pak zajdeš na úřad a nahlásíš to a začnete to řešit.

Ale je to stejný problém jako u tebe se vším – bojíš se sociální interakce. Pořád opakuji – musíš s tím něco dělat, jinak si s tebou každý vytře podlahu. Tenhle svět není pro slabochy…

Zde je něco na motivaci 💪: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IPOFsUD64ow

Savier

Díky. Musím ti dát za pravdu. Zítra za ní určitě zajdu.

cappuccino

Treba chodi ted v lete bez bot? Drive nedupala?

Savier

Nene. Už tady v tom paneláku bydlí cca rok a začala dupat asi před měsícem. Je to starší paní. Možná se jí blbě chodí, nebo je po nějakém úrazu. Nevím… 😞

Tonda Káňa

No, tyhle babky jsou často nevrlý, i když je pozdravíš „špatným tónem“. Ale co, nesmíš se vzdát! Prostě tam co nejdříve zajdi, jinak se musíš oficiálně prohlásit za slabocha. A to nechceš, že? 💪