College

Jak to udělat, aby se lidské přání splnilo bez práce?

Lidi se; modlí, meditují, chodí do zpovědnice, píší lístečky, deníčky, weby, píší na sociální sítě atd. protože by chtěli splnit svoje přání bez práce.

Nejlepší odpověď
da ny

Jiná odpověď

Snadno.
Je třeba si „správně přát“. Pro svou osobu ne pro jiné… (jen to, co se týká „mne“).
Ne úporně, ne opakovaně. S důvěrou a bez pochyb (pak je v tom zmatek.
Někdy se přání plní, ale za vysokou cenu (ztráta milované osoby, získání financí v dědictví).
Mimoděk vyřčená/myšlená přání se plní často hned/okamžitě. Ta „úporná“, která (stále) opakujeme, mají malou a žádnou šanci (opakováním projevujeme nedůvěru, pochybnosti).
Přejeme si to, co chceme, aby bylo. Ne tak, že něco nechceme….
Kdo hledá, najde mezi „návody ty vhodné“ osvědčené. včetně osob (na internetu je i několik věrohodných zdrojů, pravdivých příběhů.
Pozor tedy na to, co a jak si přát 😉

K dalším možnostem odpovědí:
Cesta ke splnění přání se nehledá. Ta se tvoří a buduje. Za tou se jde.

Další odpovědi
zjentek

Hledat cestu která vede ke splnění přání

elkon

Jiná odpověď

Je to nesmysl.

paul1

Hledat cestu která vede ke splnění přání

Záleží na tom, o jaké přání jde.

Roman71

Jiná odpověď

Bez práce nejsou koláče, jinými slovy, bez vlastního přičinění se člověk nikam nedopracuje. Takže, každý je svému štěstí strojvůdcem. Jen se dožadovat a nic jiného nedělat, nikam nevede.

quentos

„Hledat cestu která vede ke splnění přání“ — nedělej ankety, když neumíš česky. Rovněž tvoje rady psané hotentotsky ztrácejí na důvěryhodnosti.

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Důvěryhodenosti. Chtěls napsat důvěryhodnosti.