Marty Koller

Jak to dopadne, zachrání-li krásný kluk před násilníky krásnou nezadanou dívku a odvede ji k sobě domů ošetřit zranění?

Jak to dopadne když krásný kluk zachrání před násilníky krásnou nezadanou dívku? A odvede ji k sobě domu ošetřit zraněn?

Nejlepší odpověď
seraphico

Krásný kluk zavolá polici, ta přijede, vyslechne krásnou dívku, v případě potřeby zavolá záchranáře kvůli ošetření. Krásná dívka s díky odmítne, protože už ji ošetřil krásný kluk, policie odjede. Krásná dívka poděkuje krásnému klukovi, rozloučí se s ním a odjede domů.

Další odpovědi
Disraeli

Dívka, kterou před chvílí málem znásilnili, pravděpodobně v nedaleké budoucnosti jen tak „nedá“ prvnímu klukovi (i když je to třeba zachránce).
Možná tak kluka sama nahlásí za to, že ji vzal (unesl) k sobě domů a nezavolal policii nebo ji nevzal do nemocnice (když už je zraněná)… Nežijeme ve středověku a zřejmě bys neměl důvod brát ji k sobě domů, abys ji ošetřil rány, i kdybys byl doktor.
Ledaže by to byla hledaná osoba a ty bys ji chtěl (třeba kvůli sympatiím) pomoc nebo by to sama chtěla (nepravděpodobné).

Pokud by kluk zachránil dívku, tak by mu nejspíš byla vděčná. Kdyby na ni byl milý atd., tak by se pak mohli skamarádit nebo pak začít randit.
Dívka by chtěla v tu chvíli (i blízké budoucnosti) maximálně pomoc, bezpečí, klid a být doma.

Karina111

Mám takový pocit, že je docela jasné, jak to dopadne :D