Ajfelovka

Jak stáhnout film? Na Lenovo Vibe K5 Plus mi nejde spustit.

Původníneotázka

Jak stáhnout film na lenovo VIBE K5 plus mi nejde spustit

Odpovědi
Tw!st

musíš to stahovat ve formátu .mp4

cochee

Nejde o způsob nebo metodu stažení. Jde o to najít pro stažení film ve formátu, který bude tvé Lenovo, respektive na něm nainstalovaný přehrávač, podporovat. Mnohdy jde o pokus-omyl, neboť existují formáty, které můžou být vnitřně zakódovány různým způsobem, takže např. jeden film ve formátu .avi přehrát půjde, druhý ne, nebo třeba jde jen zvuk atp. (totéž platí třeba pro ten .mp4). Nenalezneš-li takový film v přehratelném formátu, pak ještě existují programy zvané videokonvertory, těmi převedeš film do jiného formátu. Ovšem musíš vědět, jaký formát to má být, ať se to nepřevádí zbytečně, protože převod může trvat desítky minut.

lisabrezovak

Stáhni to v avi a převeď to v programu FotmatFactory do mp4. Tak to dělám já když si to chci přherát v tabletu Lenovo