Jak zrušit registraci na Odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
anonym

Napiš sem: info@odpovedi.cz
Deaktivace účtu jde přes administrátora. Nicméně je to škoda, nevíš, kdy se budeš chtít na něco zeptat.

Další odpovědi
Vojta24

naprosto ti rozumím, zdejší otázkoví metači / tapetáři velmi rychle odradí … kontaktuj admina, ten účet zruší → resp. převede veškerou tvou aktivitu na anonymního uživatele a účet zruší.

ivzez

Instituteur odpovídá správně.

Jenom doplním, že je potřeba mít stále ten e-mail, s nímž jste
se sem přihlásil, protože tam bude admin chtít smazání potvrdit.

Navíc je potřeba se obrnit trpělivostí,
protože může trvat i několik měsíců, než se někdo ozve.

Hufnágl

Vojta by měl zrušit registraci.

anonym

Vojto: Vedle nich jsou uživatelé, díky kterým tu stojí zůstat.

Vojta24

.. ale jo, snad i víc než pár. Ale chvílema tapetáři a blázni fakt přerůstají přes hlavu a ta chuť vzít nohy na ramena je obrovská. Píšu každopádně jen, že jeho rozhodnutí rozumím, nic víc. 🙂

Malvína

Souhlasím!!

Vojta24

Hele, ani jednoho z vás jsem tím na mysli neměl, bezhlaví metači blábolů jsou tady dost „odlišná kategorie“ – jéžiš, zdravím Hufnágle, ty ses taky přišel podívat. No nic raději to už nebudu rozebírat.