Kazatel

Jak si užít dnešní den? Co čeká po víkendu na vás?

Nejlepší odpověď
quentos

Den je takovej, jakej si ho uděláš. Na mě sice čeká práce, ale i tu si dovedu užít.

Další odpovědi
aliendrone

Jako vždycky – SVOBODNĚ. ARBEIT MACHT FREI! ;) :D :D

paul1

Dnes sušení – obracení sena a hlídání, aby nezmoklo. Přes víkend další kosení, musím to dělat po troškách, aby jsem ho v pořádku usušil. Kosím postaru, kosou, seno suším prokrálíky. Dvůr a část zahrady sekačkou.

Bures_StB

Ráno procházka, jinak nohy nahoru.

df

Trochu práce, trochu odpočinku a nejvíce studia tajných nauk.

EKSOT123

Dnes jsou letnice. V aktuální světové situaci je to pro křesťany den intenzivních modliteb o Ducha Svatého pro státníky a všechny, kdo mohou ovlivňovat zda bude mír nebo boj.