dust8

Jak si oblíbit syrová rajčata, když je nedokážu pozřít a zvracím je?

Nejlepší odpověď
quentos

Nijak. Tělo má pro to odmítání asi nějaký důvod.

Další odpovědi
Dochy

Vykašli se na ně. Já z nucení do jídla mám dodnes potíže. Pokud jim opravdu chceš přijít na chuť, zkus nějakou formu, kterou jsi ještě nezkusil. Zamysli se co přesně Ti vadí… rajče jako takové? chuť? Struktura? Slupka?
Co třeba:
Rajčatový salát? (nadrobno rajče, cibule, voda ocet, cukr, pepř) Ideálně nechat chvilku v chladnu odležet

Chléb s máslem a rajčaty? (chléb s máslem, na vrch tenké plátky rajčat – cca 2mm)

iceT

No Jéžiš, tak je nejez, však do krku ti to nikdo násilím necpe, ne?
Můj chlap nejí tučné maso – bůček, krkovici– taky mu to nedávám.

zjentek

Já bych jim před pozřením skládal vlastní básnišky, nebo se snažil třeba i jinak prohloubit TRVALÉ pouto, aby se nevracely.

marci1

Bohužel nejsi sám. Dost lidí syrová rajčata nepozře. Jedině se s tím smířit. Rajčata v tepelné úpravě (rajské polévce, omáčce, kečupu) obsahují více lykopenu, antioxidantu, který má u mužů pozitivní vliv na prostatu. 🙂

elkon

Neznám nic lepšího k řízku s bramborem, než jsou žlutá rajčata. Od doby co jsme se k nim poprvé dostali, nepěstujeme nic jiného. Naskládaná pěkně dokolečka na talíři, to je paráda.

Kepler

Ono se to přes koleno moc lámat nedá. Ale zkus Bloody Mary, tedy rajčatový džus s vodkou v poměru 3 : 1. Mně to chutná báječně a tobě může vlastní šetrnost zabránit , aby to věnoval WC.

cochee

Nikdo ti je přece nenutí, tak proč je chceš jíst, když ti dělají nedobře? Já mám totéž s krupičnou kaší. Jen nevím, jestli ji zvracím, protože by ji do mě nikdo nedostal, ani trychtýřem jsa přivázaný k židli. Zvedá se mi kufr, jen co cítím ve vzduchu její odér.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pizza cz

Můžeš je zkoušet po troškách zapíjet vodou 😅