Hawajka

Jak si má na mě zvyknout morč?

Mám už morče skoro 3 měsíce a furt si na mě nechce zvyknout. To morče mám od té doby co je furt malý mládě.

Odpovědi
www

Ty si musíš zvyknout na chování zvířete a jemu se přizpůsobit!
Pokud to budeš ctít, teprve pak si zvíře pozvolně zvykne i na tvoje ‚úlety‘ a nebudou žádné problémy.
Zkušenost

Quimby

A co dělá?
Nebuď na něj tolik aktivní, starej se o něj. Když je v domečku nebo někde zahrabaný, tak to nevyhrabávej. Když mu třeba dáváš misku s jídlem, tak mu nech očichat tvojí ruku.
Prostě ho netahej, když nechce a nech ho občas v klidu. Pak ho někdy zkus vzít do ruky, ale když nebude chtít, tak ho netlač.

anonym

Každé zvířátko reaguje pudově,takže pamlsky za odměnu,ale plnohodnotně musí papat i kočičky.

ananas9

Morčeti to chvilku potrvá,představ si kdyby se o teba staral obr.Znám lidi,kteří mají morče jako pejska,chodí za nima atd.Taky si naně 1.půlrok nemohlo zvyknout,dej tomu čas.