anothertyn

Jak se mám zbavit virů v mobilu?

Odpovědi
beer

Pokud máš mobil s OS, nainstaluj si antivir, stačí free. V mobilu bez OS viry problémy způsobovat nebudou ))

gecco

  1. v jakém mobilu (OS)?
  2. jak víš, že tam jsou??

tyrox

Pokud mas smartphone, doporučují stáhnout nějaký AntiVir (např. Z Google storu) a zkusit skennout mobil. Pokud tento program nenajde nějaký podezření viru a ty si porad budes myslet, ze tam je. Doporučují zalohovat všechny data a mobil uvést do továrního stavu, tedy jakoby reinstalovat OS daného mobilu