stepanekk

Jak se dostat na darkweb?

Nevím jak tam jít a Google mi neporadil

Nejlepší odpověď
Rokio

Dark web jsou i ty webové stránky, kde se nedostaneš bez hesla.

Themeansar

Dark web se často označuje jako část internetu, která není přístupná prostřednictvím běžných vyhledávačů ani internetových prohlížečů. Jedná se o síť webových stránek a online zdrojů, které jsou úmyslně skryté a vyžadují speciální software nebo konfigurace pro přístup.

Dark web je často spojován s nelegálními aktivitami, jako je prodej drog, zbraní, ukradených dat a dalších nelegálních zboží a služeb. Je také známý jako centrum pro nelegální aktivity, jako je hacking, podvody a obchodování s lidmi. Je však důležité poznamenat, že ne všechny obsahy na dark webu jsou nelegální.

Přístup na dark web může být rizikový, protože není regulován a anonymita usnadňuje kybernetickým zločincům operace. Uživatelé se také mohou vystavit malwaru, podvodům a dalším online nebezpečím. Je důležité vykonávat opatrnost a používat přiměřená bezpečnostní opatření, pokud se rozhodnete přistupovat na dark web.