dust8

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Ztotožňujete se s tímto příslovím?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, protože...

Ne, protože to je nesmysl a nefunguje to.

Zdroj: životní zkušenost

Další odpovědi
led

Jiná odpověď

Nie. Nemožno mať štátny sviatok celý rok. Rok je krátka doba v histórii ľudstva, ale dlhý čas v živote človeka.

hapiky

Jiná odpověď

Každý další rok by měl být o něco lepší.
Když není síla ani vůle jej zlepšit, potom si musíme vystačit s tím, co máme.

Kelt

Ne, protože...

Nemůže být stejný, to je logické. Jinak svítí slunce a zapadá. Jinak spíš a máme něco jiného na jídlo. Partner, který se ti líbí o Silvestrovské půlnoci, je za pár týdnů nemožný, neschopný a pod. A mohl bych pokračovat.

paul1

Ne, protože...

se mi zdá, že to nefunguje.

Kepler

Ne, protože...

to by to dopadlo… Kromě toho nemám rád novoroční sliby. Člověka to pár dní stresuje a pak se na to stejně vykašle.

nyjono

Ne, protože...

Tedy konkrétně teď už ne. Ještě přesněji, posledních několik let.

quentos

Ne, protože...

… jak už bylo řečeno, je to nesmysl.

zjentek

Ne, protože...

…Na Nový rok je téměř každý opojený alkoholem, či podléhá jiné euforii, ať už si ji přivodil jakkoli, třeba fyziologicky (za střízliva pouhým falešným pocitem). A s tím se nemohu ztotožnit. Proto pak také létají rachejtle, bo v euforii (mentální omezení, ne naopak!) se rády střílejí světlice a bouchají petardy, což dokonale ukolébá retardy.

Hapiky, tvůj výrok by se měl TESAT! (;

da ny

Ne, protože...

… protože všechno je stejně jinak … :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.