majki636

Jak na extrémně vysušenou pokožku?

Mám problém s hodně suchou pokožou, svírá mě hlavně po každém koupání, a když se delší dobu nenamažu, tak mě pokožka hrozně pne a bolí. Neměli byste zkušenost s něčím, co je vhodné na promazávání a hned se nevstřebá?

Odpovědi
paul1

Nějaké dobré (zdá se ) rady jsou tady:

Zdroj: https://zdravi­.euro.cz/leky/sucha-kuze-priciny-lecba/

IvkaH

Jsem atopik, takže to pnutí velmi dobře znám a hodně mi od něj ulevuje tady ten krém, tak zkus vyzkoušet https://www.to­picrem.cz/topi­crem-hydratacni-telove-mleko-200ml/

RyuzakiKate

Olivový olej, promazat ihned po koupeli. Na nějaké krémy z lékárny se vykašli. Nebo zkus namíchané oleje od Saloosu, mají přímo jeden Atopik, ten je s heřmánkem, nádherně voní a je to naví certifikovaná přírodní kosmetika…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Dobře promašťuje úplně obyčejná modrá Indulona (ale jsem ten poslední, kdo může radit v dermatologických otázkách, takže je to jen taková poznámka pod čarou).