FlAsh_7

Jak mohu být v dnešní době technologií vůbec svobodný? Jaké kroky pro to mám podniknout?

Odpovědi
Edison

Najít si kout, kde tě nikdo nenajde, zahodit oblečení, peníze… živit se kořínkama…

quentos

Jednoduše. Neoženit se. ;{)>

elkon

Myslím, že nemusíš mít strach, s tvými názory a znalostmi o ženskou „nezakopneš“.

da ny

Ano , jak bylo již naznačeno, snad někde v džungli. Bez MT, PC, platební karty,
bez peněz, věcí a zaměstnání.
Ovšem nějak se člověk „živit“ musí, tedy lovem a sběrem, chovem, pěstováním,
výrobou a pak i výměnným obchodem 😁