Kelt

Jak močíte v noci, pánové? Stojíte, nebo sedíte?

Tak článek https://lepsi­ja.cz/muzi-a-moceni-vsede-duvody-proc-se-tento-zpusob-cim-dal-tim-vice-obhajuje/?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu
Zjistil jsem, že je to pro mne pohodlnější, protože mohu sedět a mít zavřené oči a nemusím rozsvěcet světlo. Ve stoji to stříkalo i mimo. A jak vy? Ostatně před několika lety se zaváděl takový přípravek, aby i ženy mohly močit ve stoje. Takže tak. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Arne1

Když ti to stříká ven, tak zkus použít umyvadlo 🙂

Další odpovědi
Kepler

Někdy ani nevstanu. Bažant je skvělá věc!

Jiří Bohumil

Zatím v noci, i přes můj „pokročilejší“ věk, močit nemusím.:-)
Ale co se týká „pánského“ močení všeobecně, osobně upřednostňuji rovněž močení v sedě. Je to pohodlnější a i z hlediska hygieny a úklidu vhodnější. Ve stoje upřednostňuji pouze na veřejných WC a v dopravních prostředcích.

quentos

Stojím jako vždy. Přemýšlet, zda by nebylo pohodlnější si sednout a nerozsvěcet, je pro mě v noci moc náročná logická operace.

zjentek

Tož sedím, logicky. Někdy též ležím… ale toto už jsou finančně náročnější operace. (;

paul1

Já zatím ve stoje. O přípravku pro ženy jsem neslyšel, ale viděl jsem jednu, která to dělala i bez něho ve stoje a bez problémů.

jáára

Vyhráváte hlavní cenu festivalu za nejinspirativnější močení ve snu. Chcete někomu poděkovat, než se probudíte a půjdete to uklízet?

Zdroj: Twitter @otecfura

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Outsider

zachod ve snu je lecka!

led

Kelt, zabudli ste ešte jednu polohu: „niektorí páni pri močení ležia“

Arne1

Kepler" Nesmíš být tak shnilej !