Lgee

Jak moc velkou moc má Čína?

Dokáže si prosadit co chce?

Odpovědi
Dvorní šašek

Ano, má luxusní pozici na mezinárodním působišti, ať už má režim, jaký má.

elkon

Velkou, ale je to také otázka strategie a taktiky.

zjentek

Měli by se více angažovat ve vesmírných programech/pro­jektech. USA jde ekonomicky a vlastně všeobecně do kopru a svět bude potřebovat nového spásného anděla. Někoho, kdo „sestřelí, bude-li to třeba“.

aliendrone

Obrovskou. Je to svět sám pro sebe, venkoncem 1,4 miliardy lidí. A na rozdíl od Indů aj. verbeže PRACOVITÝCH. Pokud k tomu připočteš i „tah na bránu“, kterým disponuje tamní autoritativní systém (oproti zdegenerované dem(ent)okracii), nemůžeš se divit, že má Čína „našlápnuto“, zatímco Evropa a USA se doslova řítí ke dnu (razantně chudnou).
V Číně pohořel i Microsoft, stáhl ocas Google, FB atd. a PŘESTO je v IT naprostá jednička. To jen my (krmení mainstreambláboly) si myslíme, že v Číně „je špatně“. Jenže ono je to NAOPAK, je tam LÉPE než u nás (jakkoliv i tam mají nepěkná NEGATIVA a to je třeba připomenout)! A zatímco zítra bude u nás ještě hůř, tak tam bude ještě LÉPE.

NJN, jenže tamější soudruzi byli chytřejší, poučili se a nebyli líní jako naše prasata. Na pravdoláskařské šmejdy poslali tanky, jaképak cavyky s tím xindlem. A dnes tam vidíš hospodářskou a technologickou jedničku, která byla před pouhými 50 lety (!!!) zemí trpící hladomory!! Pokud to porovnáš s naší TRAPNOU REALITOU, kdy již přes TŘICET LET TRPÍME „svobodou a demokracií“ – KAM JSME SE DOSTALI za tu dobu? A to jsme měli NESROVNATELNĚ LEPŠÍ výchozí pozici. 😕

plebs

Je to komunistický kapitalismus ale ekonomicky se prosazuje kvalitně

cappuccino

Staci se podivat na plochu a pocet obyvatel!!

hesterbrown4

Ahoj drahý,
Gratuluji vám a doufám, že se máte skvěle.
Můžeme být přátelé? Řeknu vám o mně více, až od vás dostanu odpověď, můj soukromý e-mail je (mercyvail15@gmail.com) OK. čekám s pozdravem.