Rokio

Jak moc se těšíte na pondělí?

Je tu někdo, kdo se těší do práce? Naplňuje vás vaše zaměstnání?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, těším. Toto konkrétní pondělí mám ještě volno, takže se těším, ale těšil bych se, i kdybych volno neměl – má práce (resp. obě) mě baví a naplňuje. Těším se k pedikérce (každodenní mnohé nachozené kilometry si vybírají svou daň) a na to, že zase otevře má oblíbená pivnice, která mívá o víkendech zavřeno.

Další odpovědi
elkon

Neprovokuj a neotravuj. A nic ti do toho není.

Drap

Je mně to úplně jedno, zda je pondělí či pátek. Den jako den.