Marty Koller

Jak moc je AIDS vážná nemoc?

Je pravda, že těžký průběh je obtížné léčit? Slyšel jsem spoustu expertů, kteří mluvili o pacientech s AIDS, jak moc mají obtížný život.

https://tn.no­va.cz/zpravodaj­stvi/clanek/339804-prava-tvar-aids-muz-promluvil-o-utrpeni-umirajicich-svedectvi

Nejlepší odpověď
Dochy

V zásadě vůbec vážná není. Lidi nijak neohrožuje… Jen taková prkotinka, totálně jim zlikviduje imunitní systém. Ale jinak je vše v pořádku…

Další odpovědi
Disraeli

Jak se říká, není nad zkušenosti, takže by bylo ideální to zažít, zkusit si to. ;)

Drap

Hodně vážná, převážně způsobená nezodpovědností pacientů

elkon

Pouze se na ní umírá.

Marty Koller

Není to prkotina to si říkejte o Covidu

Dochy

??? Myslel jsem, že Quentos to dostatečně vysvětlil i elektrikářům.

Marty Koller

Dochy to si nemyslím

quentos

To byla ironie, ale někdo to holt nepochopil…

Marty Koller

Ty příznaky a život s AIDS je opravdu hrozný