hhdhshs

Jak mám mamce říct že jsem měl sex se 14ti letou holkou?

Nejlepší odpověď
paul1

Pokud nejsou následky, tak raději bych neříkal nic. Doufám, že jsi použil ochranu.

Další odpovědi
Rokio

Tak alespoň jsi se přiznal. Máš už první polehčující okolnost.

Samozřejmě je to trestuhodné, pokud ti je 15 let a více. Jestliže máš ale například přes 50 let, tak už je to hardcore.

zjentek

To podle věku. Třeba v patnácti to mamce podáš úplně jinak než v padesáti a tvůj věk my neznáme, tedy těžko radit.

Savier

Admin tohoto webu vidí tvojí IP adresu. Tím pádem policie dokáže jednoduše zjistit tvoji identitu. Sex s osobou mladší 15 let je vysoce trestán!

Filip84

A proč bys to, do prdele, někomu říkal!? Drž hubu, je to Tvé konstitučně zaručené právo.

Pokud Ti nebylo, v době, kdys na té holce vykonal soulož, 15, nejsi trestně odpovědný, ale na obě rodiny „zaklekne“ OSPOD; otázka je, co je horší.

Pokud Ti bylo 15 let, budeš trestně stíhán.

Tak proč to někomu říkat!? Podívej se, pokud má zaděláno na sviště, práskne Tě, tak se na to beztak přijde, ale když to někomu řekneš, tak se na to přijde Sicher. Proto: drž hubu! 🙄 Slepičí prdel, tvl! 🙄🙄

Pokud zaděláno na sviště nemá, tak i kdyby to někde někomu řekla: můžeš to popřít, pokud na to nemá video (což dneska – víš co – nikdy nevíš), tak to – jednoduše – popřeš a dostane se to do roviny tvrzení proti tvrzení. A to je málo. Proto: drž hubu! 👌😀

Zanyn

Postačí říci, že ses ve vztahu k ženě a dívce zachoval jako středověký král či císař…

Schluker

@savier: ne nezbytne nutne. Pokud mu jeste nebylo 15, klasifikuje se to jako detska hra.

Filip84

Schluker: Ne tak úplně.

Osoba mladší 15 let může vykonávat sexuální činnost, sama nebo s jinými, protože osoba mladší 15 let není trestně odpovědná. Pokud vykonává osoba mladší 15 let sexuální činnost sama se sebou, žádný problém. Ale ve chvíli, kdy vykonává sexuální činnost s jinou osobou, bez ohledu na její pohlaví, bere se to jako nemravný způsob života, a na takovou Famillii „najede“ OSPOD. A to nechceš!

Schluker

To ja samozrejme vim. Ale kriminal nehrozi, zejo :)