dust8

Jak lze překvapit mimozemšťany?

Nejlepší odpověď
seraphico

Pokud budou teprve přilétat, tak všichni zhasneme a budeme dělat, že nejsme doma. 😃

Další odpovědi
led

Postavíte sa pred mnohými neznámeho, ale nám známeho mimozemšťana aliendrona a nebojácne pozriete do jeho prekvapených mimozemských očí. Pozor, do všetkých očí! Ale pritom sa nesnažte si ho predstavovať ako jeho Alter Ego (druhé Já), na nerozoznanie jemu podobných.
Toto je len jeden z množstva spôsobov ako prekvapiť mimozemšťanov.
Rovnako ich prekvapuje ponúknutie chlebom a soľou miesto rôznych Hot´s Mc-rýchlokrmov

aliendrone

BAF! 😄

Idkk

Mozna svoji existenci? Myslim ze to dostatecne staci jako prekvapko ✨

led

seraphico, pasivitou nikoho neprekvapíte. Leda sám seba. Aj utekať preč treba aktívne.

seraphico

Ale vůbec. Musíte to brát z pohledu oněch mimozemšťanů. Cestují vesmírem od jedné obydlené planety ke druhé, takže jsou zvyklí na různé reakce tamních lidí. Někteří je vítají s otevřenou náručí, jiní histericky utíkají pryč, jiní padnou na kolena a začnou se modlit ke vznášející se kovové placce, no a v neposlední řadě některé civilizace na ně vypálí všechny zbraně, které mají k dispozici.
Jednou se ufouni rozhodnou, že navštíví i naši planetu. Jediné, co o ní ví je, že je obydlená. Nevědí co mohou od obyvatel očekávat, ale ze zkušenosti z předešlých návštěv jiných planet vědí, že obyvatelé vždycky nějak reagují, ať už pozitivně či negativně.
Takže přiletí sem, připraveni na boj nebo na ovace a on tady nikdo. Všude jen tma a ticho. Nikdo se na ně nepřijde podívat, nikdo po nich nestřílí, prostě nikoho nezajímají.
Já myslím, že takovou reakci mimozemšťané nečekali, tudíž z toho budou překvapení. Co myslíte?😉

led

seraphico,
Vesmírni prieskumníci majú v zásobe rôzne varianty. Takže sú na dnešnú situáciu pripravení.
Je to rovnaké, ako keď idete niekam, kde to nepoznáte. snažíte sa z dostupných prameňov získať čo najviac informácií. Pre nepredvídané situácie máte preipravený náhradný plán a rôzne pomôcky. Isto nejdete do lesa na výlet, bez fľašky vody a trochy jedla, napriek tomu že tam nájdete možnosť občerstviť sa a čosi zajesť.

aliendrone

led>>> Ó vládkyně mužských (VELICE NEPOKOJNÝCH!) snů, NELZE se postavit „před aliendrona“. Ten se nečekaně zjevuje (a to VÝHRADNĚ!) za zády! 😉 😄

led

alien… bafať na mňa, keď som v inom čase je zbytočné. Bububu