autacek

Jak jste si užili dnešní poslední „volný“ den? Vyrazili jste někam do (od zítra) zakázané zóny? Nebo alespoň na nákup?

Odpovědi
Arne1

Ano, vyrazili jsme do od-zítra zakázané přírody

elkon

Ten, kdo myslí hlavou, se nikde neshromažďoval. Na nákup potravin může každý. Takže o nic nejde, pouze „rejpalové“ mají co dělat.

da ny

Neděle, jako každá jiná. Odpočinková, po nějakém čase, ne pracovní.
Dnes bez nákupu.

Kelt

Tady se nedá mluvit o užívání. Jak hluboko člověk klesl, aby mohl jít nakupovat jen určitý den. A ještě je to dnes dovoleno. To je ještě horší než bylo za komančů, kdy stáli lidé ve frontách na banány a pomeranče.

marci1

Slovo neděle je od slova nedělat. Pokud se kroky počítají k dělání, pak jsem „dělala“ vycházku v lese a užila jsem si ji. 🙂

Ametyst

V tento nádherný den se nám zaběhl pejsek. Inu máme chytré zvíře.:-))

Drap

Já mám i zítra volný den- Katastr obce kde bydlím, je poměrně rozsáhlý.

Mc Merkurion

… jako vždy … zítřkem se pro MNE NIC NEMĚNÍ …

quentos

Ano, vyrazil jsem na túru na hory.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.