hapiky

Jak je pravděpodobné, že Babiš odejde z politiky? Zatne zuby a bude hrát druhé housle?

Proč komentátoři voleb stále říkají, že president pověří (nepověří) P.Fialu vyjednáváním o složení vlády, když spolupráce (Spolu-Pirstan) je už dávno vyjednaná?

Nejlepší odpověď
nyjono

Spolupráce (Spolu-Pirstan) přečetl neznamená, že je sestavená vláda. Tam jsou i další zástupci.

Další odpovědi
tvaruzekcz

Podle mého názoru z politiky neodejde. Babiš je typ člověka, který vždy svou pracovitostí dosáhne toho čeho si umane a pro kterého je prohra pouze výzvou.

Můj výhled do budoucna? Zeman pověří Babiše sestavením vlády, Babiš ji nesestaví a skončí v opozici. Vládnoucí loďka slepence 5 stran (nebo kolik jich tam je) bude pro Babiše snadným terčem k „torpédování“, ale bude to dělat chytře, aby loďku nepotopil dřív než dopluje za 4 roky jako „bárka duchů“ do přístavu…

zjentek

Druhé housle? Nepils po ránu, že ne…

Podívej, možná se Andrej vážně „vkurvká“, až pochopí, co jsme my lidi čeští zač, co chceme a kudy směřujeme (hurá, nyní jsme si skočili v čase přesně čtvrt století zpět, jen nám tu chybí česani), zcela se na nás vyprdne a otevře si vlastní Agrofert včetně dceřiných spol., kde začne razit svou vlastní cestu i bez vlivu tupého ovčana, který neví, co chce. Nechá nás v tom SPRAVEDLIVĚ vyrochnit jak se patří samotné, bez pomoci, ať si „MAKEJ, HAJZLE“ hulákáme na 22 miliardářů někde na hřišti a ne na něj (udělal bych to samý). Pak TEPRVE zapláčeme. A to pocítíme, to mně věř! );

Řepka bude řádně zalita, ne jako teď, a čmeláček bude řádně chráněn, ne jako teď. Benzin bude DO MĚSÍCE stát štyry pětky a elektryka? No comment tvl., však si počkej… to nechce komentář!

paul1

Pokud Zeman pověří sestavením vlády Babiše (co je dost pravděpodobné, už to dopředu tušil a tak prohlásil, že pověření dá šéfovi největší strany, ne koalice), tak se celý proces pořádně protáhne. Babiš může sestavit maximálně menšinovou vládu s Okamurou?

JežíšKristus

Babiš je dnes v první řadě irelevantní. Voliči mu vystavili účet, a tím je vše dáno.

Smack

Za 4 roky budou všichni volit Babiše, proč? To bude jízda to budou všichni čumět.

Pepa25

Samozřejmě, že odejde a ANO se pravděpodobně rozpadne. Samozřejmě, bude to svým způsobem průšvih, že nová vláda fakticky nebude mít opozici …

Kris Adam

Nevím jistě, kdy odešel. The Password Game

Dochy

Paul: „prohlásil, že pověření dá šéfovi největší strany, ne koalice“
Od někoho jsem četl, že očekává, že zeman pověří Tomia…
ANO totiž není strana, ale hnutí 😉
Výsledky voleb pak jsou:

  1. koalice
  2. hnutí (nebo hnutí a koalice, jak se to vezme)
  3. koalice¨
  4. SPD

zjentek

Tvaruzek, můj výhled do budoucna je ten, že pan Babiš v opozici nebude. Tento schopný manažer nás v nejhorším opustí, nebude s námi déle ztrácet svůj drahocený čas. A zaslouženě.

Už ve snímku Bony a klid zaznělo: „A co vlastně chcete???“ A to byl prosím komunismus. );

zjentek

Je to škoda. Já měl dosud zato, že protikorupční hnutí ANO 2012 někdy roku 2011 vzniklo právě proto, aby po 22 letech systematického rozkrádání státu definitivně „zatlo tipec“ jeho zosnovatelům v podobě korupčníků a prachsprostých zlodějů pod záštitou politických subjektů ODS a ČSSD, 50/50. Což se min. na 8 let podařilo. );

Obávám se, že občané skrze neustále předestíranou komplikovanost přestávají chápat čirou podstatu. ); Zjentek

hapiky

nyjono: Presidentovi přece jde hlavně o parlamentní většinu (pokud se tedy ještě stojí za svými názory). Další zástupci jsou už zatím nepodstatní.