jacobson

Jak je možné, že životní minimum občana ČR je nižší než u uprchlíka z Ukrajiny?

Nejlepší odpověď
Drap

Tady to nikdo neví. Zeptej se vlády.

Další odpovědi
zjentek

Už jsem to psal. Udělej ze sebe chudáčka hodného lítosti a vytěžíš z toho. Nijak se to nevylučuje s vlastní důstojností- udělej ho ze sebe a vytěžíš z pitomců tolik, že budeš důstojný sobě a později i před druhými až na půdu! Budou si tě vážit, uctívat tě, i kdybys byl charakterově ten hajzl všech hajzlů. Stačí s tím začít v EU a být odjinud, to je dobrý start! Být v krizi a začít s prosíkem v EU a přitom být z EU je cestou pod most někam k řece či dálniční.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-snadno-vyvolat-konflikt-a-nasledne-valku-ve-vlasti

Ametyst

Stále totéž: vlády nenávidí vlastní obyvatelstvo. Udělají mu život co nejvíc složitý a nepříjemný. Aby se plebs nenudil. To se přece děje dávno: jak to, že to nikdo nevidí?

df

To je řízená strategie s určitým cílem. My nemáme ani šajnu, co se děje a co tím tajná elita sleduje a kam nás směřuje.

Kazatel

S živením Ukrajinců se počítá po omezenou dobu, s výživou Čechů v životní nouzi, ti tu zůstanou na věky, tak že se nesmí moc rozmazlovat.