dust8

Jak dlouho trvá vaše odpolední siesta?

Nejlepší odpověď
led

Jiná odpověď

Začína po skončení rannej siesty a trvá až do večernej siesty.

Další odpovědi
quentos

Jiná odpověď

Přijde na to, pokaždé jinak. Někdy do sebe hodím kafe a mažu do práce, takže tak pět minut, jindy i několik hodin.

orwell

Jiná odpověď

Podle okolností. Někdy se prostě nekoná a jindy může trvat až do večeře, pokud nezačne prudit manželka 🙂

Hufnágl

Jiná odpověď

Nedívám se na hodinky, ale někdy i dobu, kterou tady sečtu.

jáára

Jiná odpověď

Odpoledne.

Drap

Jiná odpověď

Jak kdy a jak kde.

Rokio

Jiná odpověď

Nemám odpolední siestu. Po obědě neodpočívám.

Kelt

Jiná odpověď

Mám vlastně siestu pořád. Ať je ráno, večer, ať spím nebo pracuji. Ale někdy na to zapomenu, že mám siestu.