Rokio

Jak dlouho trvá v průměru pobyt v očistci? Jedná se o roky, desetiletí, staletí, tisíce let, nebo ještě delší dobu?

Nejlepší odpověď
Drap

Počítej s tím, že ty to budeš mít na vždy.

Další odpovědi
Pepa25

Na onom světě IMHO neplyne čas podle našich měřítek, takže nelze říct.

aliendrone

To záleží na míře hříchů dotyčného. Např. ty (za svoji zdejí „činnost“) budeš odsouzen bloudit očistcem tak dlouho, dokud nenarazíš na ceduli „END OF ETERNITY“. ;) :D :D

Lotr2008

Očistec je pouze pohádková záležitost a já už pohádky dlouho nečtu, takže nevim.

Klobouk

V odmašťovně do doby, než je z tebe abstinent. V očistci to bude podobné.