Čecho_slovák

Jak dlouho se vaří tvrdá voda, než změkne?

Nejlepší odpověď
Dochy

Asi stejně dlouho jako se musí vařit vejce natvrdo aby z něj bylo vejce naměkko.

Další odpovědi
Emefej

Varem změkne pouze přechodně tvrdá voda, k tomu stačí krátké povaření.

Kelt

Pokud se zbavíš iontů, které způsobují tvrdost vody, a odstraníš je tímto způsobem, dostaneš prakticky destilovanou vodu. Můžeš použít ionexy, nebo vysrážet potřebné ionty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.