Lotr2008

Kolik hodin jste byli v životě nejdéle vzhůru?

Bez přestávky. Byli jste vzhůru třeba i přes 24 hodin? Já ne, já byl nejdéle vzhůru tak maximálně 17 hodin. Ale mí vnuci prý hrají po nocích počítačové hry, takže ti pak možná trhají rekordy. Pak si na ně paní učitelky stěžují, že ve škole spí. Já být jejich rodič, tak jim ty počítače vyhodím z okna.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Dělám 24ky směny, takže každý čtvrtý den nespím déle než 27 hodin. Dá se na to zvyknout, následující den dopoledne si dávám 3 hodinky spánek.

Další odpovědi
aliendrone

Nedostatečná formulace, myslíš s pomocí chemie, nebo bez? 😉 😁

zjentek

Sedmdesát hodin. Následky všichni vidíme.

Alesh

Zamlada jsem jednou šel domů z hospody v sedm ráno. Bylo to z pátka na sobotu. Nevím, v kolik jsem v ten pátek vstával, ale pracující jsem tehdy ještě nebyl. Řekněme, že to mohlo být třeba v jedenáct. Tedy mohl jsem být vzhůru cca 20 hodin.
Jo, a jednou jsem jel na jednodenní služebku, to jsem vstával, tuším, ve čtyři. Vrátil jsem se pozdě večer, spát jsem tenkrát šel nejspíš kolem půlnoci, tudíž jsem ten 20hodinový rekord asi ± vyrovnal.

Rokio

Celou noc a přes den jsem nespal. Někdy trpím nespavostí.

quentos

Zhruba 43 hodin – jednu noc jsem nespal vůbec a následující den jsem šel spát ve čtyři ráno. Ale to bylo zamlada během studií, bylo mi kolem dvaceti…

paul1

Před vojnou, odpoledne jsme byli v několika hospodách na pivku (všude jen jedno) a potom jsme šli do vinárny, tam jsme byli do 05,00 hod a odsud rovnou do práce. To bylo pár dní před nástupem ZVS.

iceT

Šla jsem do práce jako obvykle na 12 hodinu 29. prosince a vrátila se až 31. prosince někdy dopoledne. Celou tu dobu jsem pracovala, sem tam si zašla na cigáro, sem tam na kafe, aby se člověk zahřál. Tý jo, tenkrát se do pracovního procesu zapojily i účetní, to byly objednávky na Silvestra po metrácích vlašáků a pomazánek a tisícovkách chlebíčků a desítkách obložených mís a talířů.

Kelt

Tak rekordy si nepamatuji. Jednou jsme jeli na dovolenou, takže ráno jsme vstali v 7:00, pak do půlnoci se dostat do Prahy a do letadla, které odlétalo v 6:00 no a na místě (Mallorca hotelový pokoj jsme byli snad v 11:00 – , tedy 28 hodin . Nebo ve středu jsem od 3 nemohl spát, tak jsem šel na počítač a ve 12 hodin jsem se dozvěděl, že musím jít na noční a do postele jsem se dostal až v 7:00 , tedy také asi 28 hodin. Jenomže když jsem sednul, tak jsem usínal. Tak nevím jak to počítat.

aliendrone

Mravenec>>> Závist nad spánkem delším než 27 hodin (i kdyby JEN 7!!) mě doslova přivádí k šílenství! A ty si ho dopřáváš rovnou každý 4. den, no já se snad z toho picnu! 😮 😉 😁

Mravenec

💀💀🤣