Syd

Jak dlouhé máte obočí?

Právě jsem se dočetla, že muži by si měli své přerostlé obočí zastřihovat na 10 mm. Já naměřila coby žena na dvou vytrhnutých vzorcích 13 mm. Myslela jsem, že ho mám husté, a ono je možná jen přerostlé. Jak dlouhé obočí máte vy a stříháte / trháte / jinak upravujete si ho?

Nejlepší odpověď
elkon

Nezabývám se tím nijak zvlášť, pouze za nějakou delší dobu zastřihnu konečky na vnějších stranách, kde to někdy připomíná rysa.

Další odpovědi
Pepa25

Normální: dlouhé a husté (přiměřeně, žádný „Brežněv“). Nikdy jsem si ho neupravoval. Jednou mě kadeřnice zaskočila otázkou, jestli ho chci upravit – odmítl jsem. Jen jednou mě manželka ustřihla jeden extrémně dlouhý chlup z obočí – ten byl tak 2 cm. Opravdu byl jediný, asi se zbláznil 😉 Jinak mé obočí nůžky nepoznalo.

Drap

Neměřil jsem to, asi tak do toho jednoho centimetru. Obočí mě lazebnice zastřihuje při každém stříhání, jinak bych to měl jak Brežněv, pokud ještě někdo pamatuje, jak vypadal.

zjentek

Mám správně sexy střižené obočí. Děkuju.

U dam ho mám rád přirozené, huňaté. 😉

Husté obočí je ok a jak píšeš, střižené na cenťák je taky sexy. Hlavně tedy, NETRHAT!!! 😋🥰😛

Dochy

Donedávna jsme neřešil. Teď už je mi občas protivné, pár chlupů je nerozumných a roste trochu více do délky. Abych Ti udělal radost, tak jsem si je i přeměřil. Ty poblázněné mají přes 2cm. Dokud se schovávají způsobně u těch ostatních, tak je neřeším. Pokud začnou příliš vybočovat z řady, maj smůlu a přejedu je takovou tou minisekačkou z lídlu (objevil jsem asi před 2 lety spec. na zkracování chloupků napájenou 1× AA článkem)

Filip84

Fakt nevím, já ho neměřil! 😅

cappuccino

Jsou i lide, kteri to vubec neresi: viz rakousky herec Heinz Marecek
https://www.ri­krek.com/data/per­sons/pictures/312957/3­30/lhQrB1b6ruM5CjT5NLa­oxnWFOP3.jpg