Kazatel

Jak často si holíte oblast kolem pinďoura?

Nejlepší odpověď
elkon

Nikdy, nechci vypadat jako bu*erant. Nelíbí se mi to ani u žen. Stejný názor měly i mé partnerky.

Další odpovědi
zjentek

A počítá se, i když se holí jen stehna, hýždě, panděro a vůbec jen oblast okolo oblasti kolem pinďoura?

quentos

Nikdy.

aliendrone

Hele, do tvého klubu pindíků mě netahej. Neříkám, že jsem zrovna Kepler (či to, že bych jeho pozici nějak ohrožoval), ale řekněme, že si držím jistý standard, takříkajíc „zlatý střed“. Tudíž mne tvůj velikostní předpoklad uráží. ;) :D :D

paul1

Vůbec ne. Ochlupení je zdravé.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/chlupate-telo-je-podle-lekaru-zdrave.A150421_172­930_zdravi_haa

zjentek

Elkon 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

🐏 béé 💉 píích