Jak byste reagovali na chování dívky na schůzce?

Dívka po pár minutách mluví velmi vulgárně, za každou větou minimálně jeden vulgarismus. Jinak je sympatická, slušné oblečení.
Uživatelky mohou zkusit z perspektivy muže.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiná odpověď, minutku - možná dvě.

Ukončil bych nejen schůzku ale i další seznamování. Vulgarismy k ženě nepatří a nestál bych o to, aby mi ve společnosti dělala ostudu.

Další odpovědi
Petr Kaňa

Jiná odpověď, minutku - možná dvě.

Pokračoval bych ve schůzce, ale žádná další by asi nebyla.

ivzez

Jiná odpověď, minutku - možná dvě.

Volím „jinou odpověď“ bez minutky nebo dvou.

Npadlo mne, že chce jen „vyzkoušet“ protějšek.
Já bych jí nejspíš nějak vtipně sdělila, že by bez těch vulgarismů působila zajímavěji.

jirka F

Pokračoval bych ve schůzce pod podmínkou, že by po upozornění přestala takto hovořit.

Řekl bych jí jestli se může chovat slušně.

Alesh

Pokračoval bych ve schůzce, protože to pro mě není velkou překážkou.

Nedávno jsem četl, že vědci vyzkoumali, že mluvení sprostě je znakem vyšší inteligence, prý má dotyčná osoba víc rozšířený slovník a podle se to pozná. 🙂
U ženský je to hodně divný, sám sice mluvím jako dlaždič (bez urážky dlaždičů, ale říká se to tak), ale pokud tak mluví ženská, tak mi to většinou dost vadí. Nicméně na schůzce bych ji určitě nedával ultimáta, ani bych schůzku kvůli tomu neukončoval. Nejspíš bych ji to lehce naznačil, spíš nějakou narážkou. Pokud bych to ani doma nedokázal nachroustat, tak bych se asi dalším schůzkám vyhnul, těžko říct, posuzoval bych konkrétně i další faktory.

Gonfaloniér

Jiná odpověď, minutku - možná dvě.

Schůzku bych dokončil, ale na další bych nešel. Vulgarity mi vadí. Možná k tomu má nějaký důvod, možná chtěla nějak zaujmout nebo tak, ale určitě bych s ní nechtěl nic mít. Ani jako kamarádku.
Sprostá mluva mi neskutečně vadí, ale u dívek snad nejvíc. Je to hnus.

zjentek

Ukončil bych schůzku poté, co bych ji udělal přednášku o slušném vychování.

…Ale až druhej den ráno, samo sebou. Anebo prostě podle toho, jak bych byl nadrženej, ale asi by dostala sodu až to následující ráno. U takový to máš fuk, stejně by si ze situace tak, anebo tak nic nevzala. Ale JÁ JO!

Arne1

Pokračoval bych ve schůzce, protože to pro mě není velkou překážkou.

Za prvé by záleželo, kolik jsem už do ní investoval.
A za druhé – jaký cíl ta schůzka má. Jesli jde jen o sex, tak tam trocha vulgarity spíše prospívá.

replicator

Ukončil bych schůzku, toto chování mi přijde ostudné.

Drap

Jiná odpověď, minutku - možná dvě.

anonym

Kepler: To je Vaše finální reakce?

anonym

Edit: Akorát jste doplnil myšlenku.

Kepler

Nemám k tomu co dodat.

anonym

Napsal jsem to akorát ve chvíli, kdy jste se rozepsal.