_136

Jak bude asi reagovat ruská komunita žijící v ČR, až uvidí nahého Putina před ruskou ambasádou v Praze?

Nejlepší odpověď
Speed77

Naštvaně možná… jak kdo, taky všichni Rusové ho nemusí podporovat a taky tu v Česku možná někteří nejsou bezdůvodně (útěk z režimu/tamních poměrů, stěhování za prací, podnikáním… za lepším životem).
Každopádně je tu mnohem víc Ukrajinců než Rusů a ti k němu nemusí mít zrovna velké sympatie (taky jak kdo). Nenech se zmást tím, že mluví rusky. Ruská menšina je zde velmi zanedbatelná, kdežto ukrajinská je gigantická. ;) (jako ukrajinsky, ale víš co… ještě příbuznější než čeština a slovenština. Největší rozdíly jsou hlavně v psaném projevu, které si vymysleli na Ukrajině v poseldních pár desetiletích, aby se trochu odlišili a distancovali od Ruska – jakože to jsou Ukrajinci a mluví a píší ukrajinštinou). 😂
Podle mě to tam dlouho nezůstane.
Ale za mě je to nedůstojné a trapné. Putina v lásce nemám, ale takovéto „kousky“ shledávám nanejvýš ubohé a komické (pro tvůrce).

Další odpovědi
Pepa25

Dnes v Událostech zazněla důležitá věc: není možné zaměňovat Rusy a současnou ruskou politickou garnituru. Ruská komunita u nás je rozdělena na proevropskou a prokremelskou …
Edit: opravil jsem překlep

razdvatri

Socha má alespoň nějakou symboliku, ale co mají symbolizovat ty dvě pozlacené WC štětky které visí vedle tabule s označením Velvyslanectví Ruské Federace to fakt nechápu

orwell

Pokud bude zmíněná komunita na našem území, tak asi nijak. Zajímavější by bylo, jak by reagovala třeba v Moskvě. Chtělo by to vyzkoušet, jeden komunální politik by tam tu sochu mohl dovézt třeba na čtyřkolce.
A propos vzpomínám si na jeden vtip: Medvěd spadl do jámy a nemůže se dostat ven. Jde kolem zajíc a když to vidí, začne se strašně chechtat, nadává medvědovi, močí na něj a hází po něm bobky. Najednou uklouzne a spadne do jámy k medvědovi a povídá: medvěde, ty mně to asi nebudeš věřit, ale já jsem se ti přišel omluvit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

Ty bláho, garnYtura…

Pepa25

Sorry za psychickou újmu, kterou jste utrpěl. K věci něco máte?

Reganois

Jen mě zaujala ta gramatická chyba. K tématu nic nemám.