ladaI

Jak a čím propojit dvě nádrže 1000l od chemikálií(použití na vodu)?

Nádrže mají na dně vypouštěcí ventily- zakoupeno v chemičce Sokolov.

Odpovědi
Drap

Propojit lze hadicí , trubkou, . Lze propojit i plastovým výrobkem. Pokud jde pouze o propojení, lze mezi dva vypouštěcí ventily našroubovat kousek trubky. Netuším ale k čemu ti takové propojení bude, Pokud to máš na uchování, třeba dešťové vody, bude nutné propojit v horní části tak, aby až bude jedna nádrž plná bude voda přetékat do nádrže druhé, kterou umístíš o něco niže. Pokud budeš nádoby plnit tlakem, mohou být propojeny kdekoli.

aliendrone

Nejspíš máš na mysli tu kubíkovku „v kleci“, že? Otázka je vágní, nejde odpovědět, dokud nenapíšeš podrobnosti (účel, prostorové dispozice, rozpočet atd.). Prostě to jde MNOHA způsoby, ale který je vhodný pro tebe opravdu zde nikdo netuší.