dust8

Jací jste po větší konzumaci alkoholu?

Nejlepší odpověď
quentos

Veselí. :)

… až moc…

Další odpovědi
Srandista

Veselí. :)

Hodně ukecaný, trochu drzý a házím vtipy a narážky.

Kepler

Veselí. :)

Když to ale přeženu, tak ve fázi střízlivění bývám i podrážděný.

hapiky

Jiná odpověď

Opilý!

jirka F

Jiná odpověď

Jednou jsem to přehnal a dal si tři piva a domů jsem se musel domotat.

zjentek

Jiná odpověď

Šukal bych a tancoval a příšerně bych chtěl cosi objevovat, ale úplně strašně moc!!!

Arne1

Unavení. -_-

Justin1

Unavení. -_-

Jiří Bohumil

Jiná odpověď

Pokud jsem to „přehnal“ tak mi vždy bylo blbě a končilo to „komunikací s WC mísou“. Takže poměrně zavčas jsem zjistil „pravou míru“ a tu jsem pak už nepřekračoval. Jinak se pak cítím „uvolněně“, ale bez výraznějších vnějších projevů.;-)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.