Gus_Fring

Hrajete rádi deskovky?

Nedávno jsem dvakrát hrál Monopoly. Musím říct, že dlouho mě nějaká takováto společenská aktivita nebavila tak moc. Těším se, až si zase zahraji.

Hrajete nějaké deskovky? A pokud ano, které?

Odpovědi
quentos

Ano, ale od té doby, co jsem objevil scrabble, už mě jiné hry pomalu ani nebaví. Zato ve scrabblu mám i téměř po 30 letech pořád co objevovat – poté, co jsem začal českou a anglickou verzi hrát závodně, jsem znovuobjevil i slovenskou a i v té jsem letos kvalifikovaný na mistrovství republiky.
Jinak v minulosti jsem rád hrával ještě šachy a Dostihy a sázky (byť jsem v obojím většinou prohrával).

Rokio

Ano, ale dříve mě to bavilo více.

Mám rád Život, Monopoly, Dostihy a sázky a Dixit.

Filip84

Ty, pokud jsou nějak sofistikovanější, pak ano, „člověče, nezlob se!“ mne příliš nezabavíš. 🙂

Mám rád karty.

icurusL

Určitě mám rád deskovky, když je tedy mám s kým hrát.
Pár těch co jsem si oblíbil (i karetní hry):
Bang – karetní hra z divokého západu
Magic The Gathering – komplexní fantasy karetní hra (potřeba angličtiny)
Dostihy a sázky – asi nepotřebuje vysvětlivku
Kamionem po Evropě – samo vysvětlující
Vodopád – karetní hra, která není pro zbabělce http://protilid­skosti.cz/vodo­pad/

Lotr2008

scrabble