jirka F

Hrabe vám už z toho všeho?

Z toho, jak skoro nikam nemůžete, v podstatě jste zavření doma. Já už jsem z toho úplně na palici.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne … jak jsem již několikrát psal: od tý doby, co se v hospodách nekouří, jsem v ní nebyl … tu chvilku v krámu s rouškou vydržim, štve mě, že jsou zavřený hobbymarkety (moji kartu taktéž), ale jinak, včetně práce vše při starým, beze změn a bez roušek či nějakejch omezení…

Další odpovědi
quentos

Z (!!) toho.
Na procházku můžu, tak kde je problém? Nehrabe.
Můžeš tu spoustu času využít třeba ke studiu češtiny.

Kepler

Jsem na tom stejně jako Mc M., moc se toho pro mně nezměnilo. Oproti jarní vlně zůstalo otevřených mnohem víc obchodů, no a to ostatní holt musí počkat. Co se vleče, neuteče.

Hlada

Není to tak strašné. Na nákup se může kamkoli, náhubky jsou nutné jen uvnitř. Včera jsem neplánovaně šel v noci přes centrum Prahy a nikde jsem se nesetkal s žádnou kontrolou.

Hufnágl

Kdepak, mne to vyhovuje. Konečně jsem se dostal k práci, kterou odkládám delší dobu. Zrovna dnes jsem si vyrobil otáčecí tác na filmování a prezentaci jídel, v sobotu jsem vymaloval WC i koupelnu, opravil filtr do pračky… Měl bych si také udělat pořádek v dílně, všechno srovnat, seřídit atd.. Jen na tu češtinu, kterou se i mě tady snaží (bezvýsledně) vnucovat nemám čas.

da ny

Slabá nátura. Ti mladí dnes, nic nevydrží :D
Nedostatečná psychická odolnost.
A proč by mělo?
Doma zavřená nejsem, nikdo mne přece nenutí. Příroda je všude.
A když, tak mám doma plné ruce práce i zábavy.
Hospoda a zavřené restaurace mi nechybí. Z mini mejdanů, diskoték
a zábav, oslav jsem už dávno vyrostla :)
Do „fitka“ nechodím asi 25 let a do bazénu stejně nesmím…..

Drap

Vůbec ne. Dělám vše jak jsem dělal doposud. Necítím se v ničem omezen

zjentek

TVL dej pokoj, všecko se začalo smolit už v polovině října, zejména ořechy a padalo to až teď do wíkendu, no ruky necítím! Eštěže bionádobu berou eště příští úterý, bo jinak by to ani nebylo kde narvat, bo kompost plný, ani nemluvim.

Keplere, já vím přesně, jak vy to u vás ve ValMezu za „lockdownu“ máte… přiznej barvu>>> https://youtu­.be/Sd2F84BjWRI?t=62 …ale musíš na to mrknout od aktuálního času, až po 2 .00 min., aby ses našel! (;

nyjono

Ne, ani náhodou.
Můžu skoro všude, kam chci nebo potřebuju.
Víc mi vadí ochlazení a brzká tma.

aliendrone

Ne, proč by mělo? Jestli tě to sejří moc, tak si počti něco o daních, přípspěvkových organizacích, dotacích (kolik a komu jdou TVOJE prachy) a obecně o státní fiskální politice. Zjistíš, že tvůj „problém“ je malicherný a zvedne ti to náladu. ;) :)

Emefej

Nehrabe mi. Zavřená hospoda mě štve, ale jinak nejsem omezen v ničem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

zjentek>>> Tywoe, tohle je CENZUROVANÁ verze klipu, původně byl klip z VALAŠSKÉHO MEZIŘITÍ i s Keplerem, ale někdo si myslel, že to neprojde (s ohledem na obecně slušné mravy > §!), tak to museli prostříhat a nějaké pasáže se tam díky tomu opakují. ;) :D :D

Kepler

Ale guvno, tehdy jsem ještě ve Valmezu nebydlel. No jo, Mňága a Žďorp – Made in Valmez, kdo by tu metrpoli znal líp, než oni? Dláždit náměstí a přilehlé ulice žulovými kostkami začalo až po mém přistěhování. Opava – hadry.