jirka F

Funguje podle vás manželství bez sexu?

Podle mne ano stačí když se mají rádi.

Nejlepší odpověď
elkon

Ve vyšším věku ano. Jinak myslím že ne.

Další odpovědi
paul1

Pár dní to vydrží 🙂

Filip84

No pokud jsou frigidní oba, pak určitě. Proč by to nefungovalo, když to vyhovuje oběma?

Potřeba sexu je u různých lidí různá. Někdo má potřebu pětkrát denně, někdo pětkrát do roka a někdo nikdy. To je, arciť, nepřirozené, nicméně to tak je.

Osobně bych spíš vyhledal odbornou pomoc, než se nad tím akademicky zamýšlel, protože 1. myslet se taky musí umět – jako všecko a 2. přemýšlením nad nesmrtelností chrousta se ještě nic nevyřešilo.

Bože, být s ženskou a nic, to je na palici! 🙂

cappuccino

Spis existuje, ale nefunguje!

Mirek Darvas

Pokud bez dětí tak ano

zjentek

Ne to nejde!

Jo počkat, já špatně četl, oprava: MANŽELSTVÍ ano 😉

da ny

Teta se strejdou takto, po narození druhého dítěte spokojeně žili 10 let. Pak teta ovdověla.
Musí být v názoru a (ne)potřebách oba partneři ve shodě.
Radiologický laborant žil s manželkou (ona o 8 let starší), 50 let. On sice občas někam „odskočil“. Dovolené trávili společně, část odděleně (tam měl prostor :)).Oby byli moc prima lidičky.
Jedna pacientka, maminka s dítětem se provdala . Jako manžele, jsem je znala 20 let, pak se odstěhovali. On policista, gay.