Gendero

Existuje český herec, který se proslavil v Hollywoodu v hlavní roli?

Ptám se proto, ze jsem oslovil hollywoodskou reziserku, ktera se mnou do budoucna pocita pri obsazeni do filmu do hlavni role.

Take by me zajimalo, jestli je to normalne bezne, kdyz oslovite hollywoodskou celebritu (napr. reziserku), ktera s vami navaze konverzaci, ikdyz ji pise tisice lidi.

Nejlepší odpověď
annas

https://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:cQWnxGndoQ­sJ:https://www­.idnes.cz/kul­tura/film-televize/cesti-herci-do-hollywoodu.A011212_151­828_filmvideo_kne+&cd=4&­hl=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b-d

Čeští herci, kteří se dostali do Hollywoodu
Antonín Novotný
Hugo Haas
Jiří Voskovec

Jan Tříska

Nějak se mně nezdá, že když vás neznají, že by vám nabídli z Holywoodu hlavní roli.
„Hvězda“ vás zřejmě neoslovila, možná agent, ale vypadá to nevěrohodně.

Další odpovědi
zjentek

Naposledy to byl Karel Roden v hlavní roli společně s Robertem De Nirem, kde Roden v jedné scéně plival De Nirovi přímo do tváře, čili no comment>>>https://­www.csfd.cz/fil­m/11967–15-minut/prehled/

dubraro

Pokud vím, úspěšným českým hercem v amerických filmech byl Jiří Voskovec.

Pravděpodobně s tebou nekomunikuje hollywoodská celebrita, ale nějaký její agent.

Dochy

Mluvil jsi s ní naživo? Pokud ne, ale jen někde na FB, tak mám jisté tušení, že Tě někdo vodí za nos. Samozřejmě, nemusím mít pravdu, občas se i takové věci stávají.

nyjono

Z těch posledních Karel Roden – 15 minut.
A… ta hollywoodská režisérka, nevadí jí, že máš nebo jsi měl podmínku?

Kris Adam

Mila Kunis: Narodila se na Ukrajině (tehdejší součást Sovětského svazu), má český původ a objevila se v mnoha hollywoodských filmech, včetně hlavních rolí ve filmech „Černá labuť“ (2010) a „Zlé mámy“ (2016). slope

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Gendero

Pisu si s overenym profilem, takze si pisu s dotycnou. Nakonec jsem zjistil, ze ji znam osobne i z nataceni, ale to se me pamatovat uz nebude. Byl jsem jako kompars. Uvidime, co z toho bude.

led

Gendero, len tak ďalej.
Aspoň ma pani režisérka už nebude otravovať. Hollywood… keby tak Mosfilm, alebo aspoň Bratři v triku,… ale Hollywood taká treťotriedna veľkotováreň na sny. To sa mi za tých pár miliónov nechce.😈