Mekel

Je níže uvedené chování 23letého kluka normální?

Ahoj, máme jednoho společného kamaráda a setkala jsem se s ním a ještě s naší společnou kamarádkou. Šli jsme si sednout do hospody. Najednou nám začal vyprávět o tom, že kluk se chtěl s holkou vyspat a měl něco s pérem. Pak si prohlížel jídelní lístek a broukal si:,, prcat, zprcat, já to tady zprcám.
Přijde Vám tohle normální chování u 23letého kluka?
Jde o to, že tento kluk mě jednou zval na rande. Tak nevím, jestli jsem o něco přišla.

Odpovědi
Mr. Marek

Ne, je to dost odrazující chování. Mně to nepřijde úplně jako normální vyjadřování, pokud to ze sebe trousí před Vámi.

Hufnágl

Ne, nepřišla ba naopak, zůstal ti věneček.

nyjono

Mně to přijde, jako kdyby tady taková otázka už před časem byla.
A tam jistě už odpovědi byly.

Mc Merkurion

… v dnešní době je to normální, dokonce tomu říkaj >nějakej< syndrom … přišla jsi jen o zbytečně ztrávený čas … udělalas dobře…

Emulicek03

od takého ísť čo najdalej

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.