Outsider

Nevíte, zda je ozónový generátor schopen vyhubit v interiéru dřevokazný hmyz?

Dobry den, prosim o vas nazor je Ozónový generátor schopen vyhubit v interieru drevokazny hmyz? Diky F.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Drap

Nevím, ale myslím si že toho schopen neni.

mosoj

Vvhubí, ale jenom tam,kam se dostane. Uvnitř dřeva nelze předpokládat že bude účinný. Látky ale vydezinfikuje spolehlivě neboť se do látky dostane, na rozdíl od UV záření.

Edison

Tak plyn se dostane do porézního materiálu. O UV záření se to říct teda fakt nedá. UV je světlo!! Kam se nedostane světlo, nedostane se UV záření. A to ještě takové UV-A neprojde ani vodou, některými průhlednými materiály tak trochu, podle toho, co to je zač. Sklo… podle druhu skla. UV-C má pronikavost větší, ale rozhodně ne do neprůsvitných materiálů.