peslova

Lze učinit hlas trvale hrubějším?

Dobrý den potřebovala bych vědět, jak se dá zhrubnout hlas, teda pokud to samozřejmě jde. Děkuji. Jsem holka a je mi 15, a mluvím jako školáček, už nevím, co mám dělat, všude se mi smějí.

Odpovědi
seraphico

Takže kvůli posměváčkům se chcete změnit? Pak už budete mít dobrý pocit a posměváčkům dát de facto za pravdu?

Tudy cesta nevede. Hlas máte prostě takový a nic s tím neuděláte. Posměváčky pošlete někam nebo je ignorujte. Ale chtít se změnit kvůli nim je nesmysl, to by byla osobní prohra na celé čáře.

quentos

Takový hlas může být pro mnohé sexy. Radši bych zapracovat na češtině než se trápit takovými malichernostmi. Vždyť ani nepoznáš, kde končí jedna věta a začíná druhá („mluvím jako školáček už nevím co mám dělat všude se mi smějí“).

elkon

Hlas se trochu změní věkem, ale jinak s tím nic neuděláš, můžeš však trénovat a při mluvení se snažit hlas „posadit“ trochu níž.

Filip84

Samozřejmě, žádný problém: kuř Bělomorkanál, nebo Mocne bez filtra, no, alespoň krabičku denně, a v pátek / sobotu kvalitně zachlastej, plus k tomu stáhni dvě krabičky Bělomorkanálu (jsou po 25).

A uvidíš, výsledek se dostaví! 😎 Nebude to hned, no ale tak když na tom budeš makat usilovně: dostaví. 👌