rady74

Kde na Seznamu najdu v emailu úložiště?

Dobrý den, poslali mi email, že ji mám v úložišti, ale nevím, kde hledat. Děkuji za odpověď. Nemám Outlook. Archiv to neni

Odpovědi
quentos

Nemyslí složku „Archiv“?

Nassin

Hledej v obdrženém emailu „přílohy“. Tam by mělo něco být.

Koukni do složka SPAM.

Hlada

Pod pojmem „úložiště“ jsou myšleny složky v levém sloupci. Doručená zpráva je ve složce Doručené.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Možná máš odkaz na úložiště, kde najdeš přílohy.

Pepa25

Co je to „ji“? Zprávu? Přílohu? Co vlastně hledáte?

rady74

Nene, nic žádná priloha

Hlada

Tak co vlastně hledáš? Otázka je naprosto nesrozumitelná. Nebylo by lepší zeptat se znovu toho, kdo už odpověděl?

Dochy

Lepší by bylo napsat pořádný dotaz. „Napsali mi že ji mám v úložišti“ je poněkud… bez informační hodnoty.
chtělo by to vědět o co že se to jedná, kdo, odkud, co, proč a kam měl poslat (vybrat si z těch tázacích zájmen to, na které lze v dané situaci odpovědět)… Pak bychom měli šanci se chytit a poradit.