FreddieR

Děláte práci, která Vás baví? Změnili byste ji, kdybyste mohli?

Jak jste na tom Vy?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Dělám práci, která mě baví, protože ji dělám tehdy, když chci,, nikoliv když musím. Někdy platí, co se vleče neuteče, jindy ranní ptáče dál doskáče.

Kadý den je jiný. Stačí, když otevřu oči a peníze přicházejí …

Celý život jsem působila na jednom pracovišti, i když vždy nešlo o procházku růžovým sadem, dospěla j jem postupně k tomu, že bude líp, pokud odmyslím věk. Vždyť je to přece jen číslo. .

Další odpovědi
led

Prepáčte nemám veľa času na odpoveď, robím prácu, ktorá je prácou a nie je prácou a v tom je jej čaro. A práve to ma na nej baví…
PS. dôležité v každej práci je nájsť jej zmysel, význam a to ostatné, je ostatné. Nehovorte mi tu o peniazoch, ktoré hýbu životom sveta, o majetku, čo každý túži vlastniť… Najdôležitejšie je (pre mňa) pochopiť zmysel toho, čo robím.

quentos

Ano a ano. (Viz archiv a profil.) Má mouchy, kvůli kterým nebudu váhat, až se naskytne něco lepšího.

Rokio

Ano, dělám práci, tedy vlastně výdělečné činnosti, které mě baví.

Jsem investor a prodejce moderního umění a tyto činnosti mě baví. V té druhé činnosti jsem sice teprve nedávno začal, ale v té první se mi velmi daří.

Rovněž bych chtěl být placeným blogerem, spisovatelem a také rentiérem.

led

Poznáte rozdiel medzi „amatérom“ a „profesionálom“? Nie ten, čo je v poučkách o kvalite práce a podobne…
Z ľudského hľadiska:
Profesionál robí svoju prácu za zisk, peniaze, odmenu, postavenie.
Amatér robí svoju práce preto, že ju chce robiť, vidí v nej zmysel a nehľadí na zisk, peniaze, odmenu, postavenie. Aj keď, ak ich dostane, neodmieta, ale berie to ako uznanie jeho práci. Pre amatéra je dôležitý úspech, pre ktorý je ochotný si odoprieť aj voľný čas ničrobenia..