12kolemjdouc

Dává to smysl?

Hubeni lide jsou hubeni ptz je chemikalie v jidle nedelaji tak dobre aby tim travili cas ptz chemikalie nechemikalie, je jim to tak jedno. Tlusti jsou ti kteri potrebuji hodne chemikalii ptz jim to dela hodne dobre. Tzn. ze jsou nejspis take hodne chamtivi. Vyhledavaji chemikalie ruznymi cestami. At uz je to v jidle nebo v cemkoli jinem. Jedna tlusta ucitelka si me vyzkousela ptz jsem prisel v obleku za 5000. Je pravda ze kdyby to byla ona tak by y hadry chtela furt ptz ji ty chemikalie delaji tak dobre.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím jak tobě, ale mě to smysl nedává.

Další odpovědi
elkon

Až se naučíš česky, tak si třeba přečti něco o dědičných dispozicích.

_Bůh_

Ne

JK2021

Pokoušet se něco takového přečíst nebo dokonce pochopit je po mě osobně vyložené utrpení…

zjentek

Tak určitě 😉🙋‍♂️🙇‍♂️👌