PepasAvalonu

Dá se někde STÁHNOUT Hotel Modrá hvězda a Eva tropí hlouposti?

S Gollovou.
Na uloz.to tyhle filmy nejsou, jinde jsem je nenašel (Hellspy nepočítám). Což je škoda, protože i ty staré tam většinou jsou a Hotel Modrou hvězdu mám hodně rád. Tyhle staré filmy pro pamětníky už moc nedávají (já nejsem pamětník). Třeba i na youtube ty starší taky jsou, ale zrovna tyhle dva ne.

Zajímavé, že už v TV moc nedají filmy ze 30. 40. a 50. let, ale přesunuli se na 60. léta (jakoby počítali, že už ti lidi, co je sledovali nežijí). Třeba babička pořád žije a preferuje spíš filmy z 40. let než z 60.

Odpovědi
elkon

Televizní stanice vysílají filmy nárazově z různých období. Tyhle co požaduje nedávno vysílalo několik stanic. Můžete je vidět třeba i zde: https://prehraj­to.cz/hledej/ho­tel%20modra%20hvez­da, potažmo pak: https://prehraj­to.cz/hledej/e­va%20tropi%20hlou­posti

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

elkon, jo já vím. Ale tamta stránka je stejně myslím placená. Online je to na několika stránkách (i zdarma). Ale já bych to měl raději stáhlé.

elkon

Já z toho stahuji normálně, ale recept tu dávat nebudu.

elkon

A když víte, kde je to k mání, tak stačí jen najít ten správný program pro stažení. Vždy to nějak jde. Nemůžu tady zveřejňovat nějaké „fígle“, nechci narazit. Na to musí každý přijít sám.