luckykubrt

Dá se nějak vydělat přes internet, aniž bych musel něco investovat?

Třeba nějaká tvorba webových stránek nebo tak něco.

Odpovědi
Weirdquestio

Pokud se nemýlím, tak YouTube dává peníze za hodně shlédnutí. Ale k tomu je třeba nějaké šokující video a také hodně popularity/spamu, aby si videa vůbec někdo všiml.

ivzez

Investovat budete muset minimálně čas do vzdělání a finance do legálního
software (nevystačíte s SW, který je pro osobní použití zdarma.

Tvorba webových stránek neznamená jen něco naklikat v redakčním systému.
Aby web fungoval tak, jak si zadavatel představuje, je potřeba vědět (znát), jak
fungují různé technologie, jak co vykreslují různé prohlížeče, …

Mj. je potřeba vědět, co se jak nemá dělat, a pokud by
zákazník něco takového požadoval, vysvětlit mu, proč je
lepší to udělat/vyřešit jinak (umět zákazníka přesvědčit).

Budete-li dobrý, nevidím důvod,
proč by nešlo si takto vydělávat.

Weirdquestio

Pokud se nemýlím, tak YouTube dává peníze za hodně shlédnutí. Ale k tomu je třeba nějaké šokující video a také hodně popularity/spamu, aby si videa vůbec někdo všiml.