zjentek

Co všechno ještě horšího než smrt může potkat člověka?

Mám vypozorováno, že u zvířat se může jednat třeba o hlad. Ten je pro zvíře horší než smrt. Ovšem u člověka tápu. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Kazatel

https://donio­.cz/zivot-pro-elisku

Další odpovědi
aliendrone

Potkat? 😮

Pepa25!

To by nebyla jen „obyčejná smrt“. Před ní bys ještě DLOUHO a STRAŠLIVĚ TRPĚL posloucháním cintů o PRAVDĚ a LÁSCE, demográcyjy (včetně Sláma Ukravína). Exitus by nastal díky nákaze a akutnímu záchvatu elektrodemence (ovšem GENDEROVĚ PROGRESIVNÍ a s nulovou uhlíkovou stopou). 😉 😁 😁

led

Život.

da ny

Hlad, chlad, nedostatek vody, bolest, utrpení (fyzické, psychické),
osamělost, násilí, nemoci. Hloupost kolem a beznaděj. Fanatismus.
Prostě život, jak napsala led.
Ta smrt, je to poslední, čeho by se člověk měl bát.
Přijít musí, je součástí našeho života. 😉

Tonda Káňa

Budu se inspirovat aliendronem: Filip84 aka Dementus Magistrus.

Napsáno 9:39. Čas smazání: ?

michalds

Mučení zakončené smrtí je horší, než smrt samotná.

zjentek

Led, dobře týýý… 😛

led

Vychádzam z vlastnej skúsenosti po návrate od nebeskej brány. Nemala som protekciu, tak ma vrátnik poslal žiť.

zjentek

Kazatel, taky mohla být Eliška mrtvá. Smrt je tedy zde v příkladu IMHO horší.

quentos

V čem přesně?

zjentek

Zánik, neexistence. Asi v tom, přesně.

Taktéž absence zrodu. Za určitých podmínek (po zvážení jistých možností) hrůza, jen pomyslet.

Není Eliška, nemá problém. Toť horší, děsivější.

Neexistence- nejhorší scénář jak před zrozením, tak po smrti. Snad je však vše jinak.

da ny

Zjentečku,
ještě snad také otrokářství, včetně toho novodobého a kapitalistického 😉

„Dior dělal ze zaměstnanců otroky: 24hodinové směny,
spánek v továrně, žádné volno a zanedbatelná mzda“
https://www.no­vinky.cz/clanek/zah­ranicni-evropa-dior-delal-ze-zamestnancu-otroky-24hodinove-smeny-spanek-v-tovarne-zadne-volno-a-zanedbatelna-mzda-40479009